Aklımız okuyamadıklarımızda…

Ara

Deniz Ayhan Koçak

1993 yılında İstanbul’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi felsefe lisansını ve sanat tarihi yan dalını derece ile bitirdi. Üniversite yıllarında ulusal bir gazetede staj yaptı ve birçok uluslararası kongrede konuşmacı olarak yer aldı. Halen Hacettepe Üniversitesi Felsefe anabilim dalında yüksek lisans eğitimine devam etmekte olan Deniz Ayhan Koçak, çocukken sürekli kitap okumanın getirisi olan göz bozukluğu ile içten içe övünmektedir. Kahve içmeden geçen dakikalarına üzülür; hayvanları ve kitapları en sevdikleri listesinin başına koyar. Kendini ‘’tam zamanlı öğrenci’’ olarak tanımlar ve hayatta en zor mesleğin bu olduğunu söyler. Her gördüğü çim alana oturup elektrik atmaktan, müze gezmekten ve kitaplarının tozunu almaktan dayanılmaz bir mutluluk duyuyor.

Giriş Yap

Üye Ol

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.