Aklımız okuyamadıklarımızda…

Ara

İlyas Kazancı

1984 yılında İstanbul’da doğan İlyas Kazancı aslen Rizelidir. Geniş bir aileye sahip olan İlyas 2 çocuk babasıdır ve onlar için daima bir rol model olmuştur. Mutlu ve huzurlu bir aileye sahip olmanın şu hayattaki en önemli şey olduğunu düşünür. Öyle ki en çok da baba olmayı seviyor.

İlyas başarılı bir ilköğretim hayatının ardından lise eğitimini de tamamladıktan sonra eğitim öğretim konularına bir süre ara vererek iş hayatına atıldı. Uzun yıllar gıda, turizm ve sağlık alanında çalıştıktan sonra 2019 yılında vaktiyle ara verdiği eğitimine kaldığı yerden devam etme kararı vererek üniversite eğitime başladı. Futbol ve basketbola meraklı, hayvan dostu. Çocukluğundan beri hiç değişmeyen en önemli özelliği olgunluğu oldu.

Giriş Yap

Üye Ol

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.