Aklımız okuyamadıklarımızda…

Ara

Arzu Savaş

1968 İstanbul doğumlu.

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi, aynı üniversitede yüksek lisansını tamamladı. Bilgisayar ve turizm sektörlerinde uzun yıllar çalıştı.
Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, NLP, hızlı okuma, hafıza teknikleri ve Zihin Haritaları eğitimleri aldı.

Uluslararası sertifikalı zihin haritaları eğitmeni. Profesyonel olarak Zihin haritaları eğitmenliği yapmakta, üniversitelerde, okullarda, şirketlerde, kurumlarda eğitimler düzenlemekte, bireysel danışmanlıklar vermektedir.

“Aklın Mucizeleri” isimli Zihin Haritaları kitabının yazarıdır.

“Aklımda” isimli Zihin Haritaları ajandası bulunmaktadır.

“YKS Edebiyat Zihin Haritaları” adında Google Play’den indirilen mobil uygulamayı tüm öğretmen, öğrenci ve edebiyat severlerin kullanımına ücretsiz olarak sunmuştur.

“Zihnime Mola” isimli 333 karttan oluşan amacı zihinsel blokaj ve kilitlenmeleri ortadan kaldırıp zihne kısa molalar verdirmek olan kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan mobil uygulamanın da proje ve patent sahibidir.

“Düşlesinler, çizsinler, boyasınlar” adı ile başlattığı; köy okullarındaki çocuklara renkli kalem gönderdiği sosyal sorumluluk projesini yürütmektedir.

Evli, bir oğlu var.

Giriş Yap

Üye Ol

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.