Aklımız okuyamadıklarımızda…

Ara

Gary John Bishop​

İskoçya’nın Glasgow şehrinde doğup büyüyen Gary John Bishop, 1997’de Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. Bu, kişisel gelişim dünyasına, özellikle de ontoloji ve fenomenolojiye yönelik aşkına giden yolu açtı ona. Yıllarca sıkı bir eğitimden geçtiği bu yaklaşım, onun dünyanın önde gelen kişisel gelişim şirketlerinde kıdemli program direktörlüğüne yükselmesini sağladı.

Yıllar boyu dünyanın dört bir yanındaki binlerce insana yönelik programlara destek olmanın ardından Martin Heidegger, Hans-Georg Gadamer ve Edmund Husserl’in felsefelerini inceleyip onlardan etkilendikten sonra Gary şimdilerde kendi “kentsel felsefe” markasını üretiyor. İnsanların hayatlarında gerçek bir değişiklik yapma yeteneğini değiştirmeye yönelik yaşam boyu bağlılığı, onu her gün harekete geçiriyor. Çalışmalarının sadeliğine ve gerçek dünyada kullanılabilirliğine kapılanların sürekli artan takibini getiren bir “Gösteriş yok, saçmalık yok!” yaklaşımına sahip.

Giriş Yap

Üye Ol

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.